0 Compare Page

برای اطلاع از قیمت های به روز  و ارتباط با واحد مشتریان لطفا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

رجایی : 09111113111

مخلص پور : 09131182111

نظرات و پیشنهادات خود را برای ما بفرستید
یا بصورت رایگان از ما مشاوره بگیرید

ارسال کنید
ارسال کنید

مازراتی خودرو

خرید و فروش انواع خودروهای خارجی : بنز ، بی ام و ، رنو ، پورشه

برای کسب ازلاعات تماس با مازراتی خودرو بیشتر شما عزیزان می توانید از طریق تماس تلفنی با اقایان رجایی و مخلص پور صحبت کرده و از راهنمایی های این عزیزان استفاده کرده.

خودرو

خرید و فروش خودرو

تماس با مازراتی خودرو

مازراتی

اصفهان

برای اطلاع از قیمت های به روز  و ارتباط با واحد مشتریان لطفا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

رجایی : 09111113111

مخلص پور : 09131182111

ت کرده و از راهنمایی های این عزیزان استفاده کرده.

مازراتی، (به ایتالیاییMaseratiشرکت خودروسازی ایتالیایی و تولیدکننده خودروهای لوکس است، که در تاریخ ۱ دسامبر ۱۹۱۴ توسط برادران مازراتی، در شهر بولونیا، راه‌اندازی شده‌است.[۱]

شرکت مازراتی از ۱۹۹۳ تاکنون، متعلق به کمپانی فیات می‌باشد و در حال حاضر دفتر مرکزی و کارخانه تولیدی اصلی آن، در شهر مودنا، ناحیه امیلیا-رومانیا، ایتالیا قرار دارد.

در ساختار سازمانی گروه فیات، مازراتی همواره به‌عنوان زیرمجموعه شرکت فراری محسوب می‌شد، ولی اخیرأ به‌همراه آلفا رومئو، بخش اصلی خودروهای اسپورت فیات را، تولید می‌نماید.

مپانی خودروسازی مازراتی در ماه دسامبر سال ۱۹۱۴ فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت توسط برادران مازراتی؛ به نام‌های آلفیری، بیندو، کارلو، اتوره و ارنستو تأسیس شد. آن‌ها در سال‌های نخست قرن بیستم فعالیتشان را در شرکت اتومبیل‌سازی دیاتو آغاز نمودند و خودروهای مسابقه‌ای ۲لیتری طراحی شده توسط آلفیری، بیندو و ارنستو برای دیاتو، قهرمانی مسابقات اتومبیل‌رانی گرند پریکس را به ارمغان آورد.

در ۱۹۲۶ کمپانی دیاتو تولید خودروهای مسابقه‌ای خود را متوقف کرد و برادران مازراتی از این شرکت جدا شدند و بر روی شرکت تازه تأسیس خود؛ مازراتی، تمرکز نمودند، که فعالیت آن‌ها به ساخت خودروهای ۴، ۶، ۸ و ۱۶ سیلندر مسابقه‌ای و شرکت در مسابقات اتومبیل‌رانی محدود می‌شد.

یکی از نخستین اتومبیل‌های ساخته شده توسط برادران مازراتی، که آلفیری رانندگی آن را برعهده داشت، در ۱۹۲۶ مقام اول را در مسابقات تارگا فلوریو کسب نمود. سال ۱۹۳۲ برادر بزرگتر، یعنی آلفیری مازراتی درگذشت و کارلو نیز از شرکت جدا شد، ولی ۳ برادر دیگر، برای ۵ سال، هدایت شرکت را ادامه دادند.

مازراتی خودرو
0/5 (0 نظر)
در حال بارگذاری